Video projekcijas ekrāni

cover image

Video projekcijas ekrāni

KT Serviss piedāvā Stumpfl AV (Austrija) saliekamos rāmju moduļu un Projecta (Nīderlande) mobilos video projekcijas ekrānus.

Projecta mobilie un ērtie ekrāni uz trijkāju statīva ir saprātīgs risinājums nelielām konferenču telpām, kur svarīgs ir kvalitatīvs attēls un mobilitāte. Šie ekrāni ir portatīvi, draudzīgi lietotājam, ērti saliekami un pārvietojami. Transportēšanas laikā ekrāna materiālu aizsargā metāla korpuss. Varam piedāvāt jums ekrānus ar sekojošiem izmēriem:1,80m x 1,80m un 2,00m x 1,53m. Šie ekrāni ir paredzēti tikai frontālai attēla projekcijai.

Stumpfl AV moduļu rāmju ekrāni ir ideāls risinājums vidējām un liela izmēra konferenču telpām. Projekcijas ekrāna sistēma sastāv no saliekama alumīnija rāmja, ekrāna materiāla un regulējamām T-veida balsta kājām. Ekrāni ir ērti un ātri saliekami, viegli, rāmja konstrukcija ir stingra un sevi nesoša, kas atļauj projicēt attēlu gan no ekrāna priekšas, gan no aizmugures.

Mūsu īres parkā ir sekojoša izmēra Stumpfl AV ekrāni: 6,00m x 4,50m; 4,00m x 3,00m un 3,00m x 2,25m.

Izvēloties ekrānu, ņemiet vērā projektora jaudu, auditorijas lielumu un telpas griestu augstumu. Mēs iesakām ievērot sekojošus nosacījumus:

  • Ja jūs projicējat video klipus vai filmas, ieteicamais ekrāna platums ir ne mazāks kā 1/6 attāluma no ekrāna līdz pēdējai krēslu rindai.
  • Ja jūs projicējat PowerPoint prezentāciju vai citu video grafiku, ieteicamais ekrāna platums ir ne mazāks kā 1/8 attāluma no ekrāna līdz pēdējai krēslu rindai.
  • Attālumam līdz pirmajai krēslu rindai nevajadzētu būt mazākam par 1,5m no ekrāna platuma.

Lai jūsu Power Point vai video prezentācija noritētu sekmīgi, lūdzu sazinieties ar mums, un KT Serviss speciālisti ieteiks jums vispiemērotāko risinājumu.