Videokameras un video komutācijas tehnika

cover image

Videokameras un video komutācijas tehnika

KT Serviss bieži izpilda pasūtījumus konferencēm, kurās ir jānodrošina runātāja kvalitatīvs video attēls, jāveic signāla apstrādi un jāpārraida attēls tulkiem uz citām telpām vai ēkām. Mēs varam jums piedāvāt kompleksu video sistēmas risinājumu atkarībā no jūsu vajadzībām. Mums ir liela pieredze darbā ar automātiskajām video kamerām, kuras darbojas sinhroni ar konferenču diskusiju mikrofonu sistēmu. KT Serviss bieži nodrošina video translācijas no slimnīcu operāciju zālēm.

Jums ir ideja ierakstīt semināra norisi video, izmantot video ierakstu apmācību procesā vai arī padarīt pasākumu vizuāli pievilcīgu, bet jums ir vajadzīgs padoms kā šo ideju realizēt -  lūdzu sazinieties ar mums, un KT Serviss speciālisti ieteiks jums vispiemērotāko risinājumu.


Product

Automātiskās videokameras

Sony BRC Z700 un BOSCH HD AutoDome kameras ir piemērotas konferenču telpām, jo tās darbojas sinhroni ar Bosch DCN NG diskusiju mikrofonu sistēmu.

Product

Video mikšeri un vadības kontrolieri

Profesionāls mikseris ar audio un video ieejām. Plašs papildus funkciju klāsts un vienkāršs lietošanā. Neatņemama video sistēmu sastāvdaļa, ja pasākums tiek filmēts ar vairākām kamerām.

Product

Video komutācijas iekārtas

Lai realizētu tehniskos uzdevumus, KT Serviss izmanto dažādus sistēmu instalāciju materiālus un iekārtas.