Video projektori

cover image

Video projektori

KT Serviss īres parkā ir plašs projektoru klāsts, ar kuriem ir iespējams nodrošināt kvalitatīvu attēla projekciju. Mēs varam jums piegādāt projektoru atkarībā no jūsu vēlmēm – gan PowerPoint prezentāciju demonstrēšanai no klēpjdatora nelielā uzņēmuma vadības sapulcē līdz pat liela izmēra multimedija projekcijām konferenču zālē vai kādā citā pasākumā.

Mēs izīrējam tikai vadošo ražotāju DLP/LCD projektorus Barco, Eiki, Mitsubishi un Panasonic. Lielām konferenču zālēm mēs piedāvājam Eiki un Sanyo projektorus. Piedāvājamo projektoru izšķirtspēja ne mazāka kā XGA un gaismas plūsma no 2500 līdz 15000 lumenu.

Izvēloties projektoru, ņemiet vērā, ko jūs vēlaties projicēt – attēlu no datora, filmu, video vai ko citu, auditorijas lielumu, projektora novietojumu telpā. Svarīgi nosacījumi jūsu izvēlē ir:

  • Telpas apgaismojums. Jo gaišāka telpa, jo jaudīgāks projektors ir nepieciešams.
  • Jo lielāks ekrāns, jo jaudīgāks projektors ir nepieciešams.
  • Attēla projicēšanai no ekrāna aizmugures ir nepieciešama lielāka gaismas plūsma.
  • Augstas izšķirtspējas (HD) attēlu projicēšanai ir nepieciešami speciāli projektori, lai nodrošinātu reālu attēla HD kvalitāti.

Ja jūs neesat pārliecināti, kāds projektors jums ir nepieciešams, lūdzu sazinieties ar mums, un KT Serviss speciālisti ieteiks jums vispiemērotāko risinājumu.