LCD displeji un monitori

cover image

LCD displeji un monitori

KT Serviss piedāvā dažāda izmēra plazmas, LED un LCD ekrānus konferencēm un semināriem. Šos ekrānus jūs varat izmantot kā datoru monitorus, tiem var pievienot DVD atskaņotājus un videomagnetofonus, digitālo virszemes  apraides, kabeļu vai satelītu TV uztvērējus vai citus video signāla avotus. Ekrāni nodrošina spilgtu augstas kvalitātes attēlu. Kā papildus iespēja attēla efektīvai uztverei ir jaudīga skaņas sistēma, kuru var saslēgt ar ekrāniem.

KT Serviss izīrē Panasonic, Samsung, LG, Orion un CIMA plazmas monitorus (izmēri collās: 42", 47", 50").  Monitorus ir iespējams novietot uz augstajiem grīdas statīviem (h = 1,50m - 2,5m) vai izmantot standarta komplektācijā ietilpstošos galda statīvus.

Kā datoru monitori, video kontroles ekrāni, papildus displeji prezidijos un tribīnēs tiek piedāvāti dažādi vadošo zīmolu 15" – 23" LCD paneļi.

Lielformāta 65" LED ekrāni ar iebūvētu multimediju atskaņotāju un full hd (1920x1080) izšķirtspēju. Nodrošina labu redzamību gaišās telpās un āra pasākumos teltīs vai zem nojumēm. Optimāls risinājums prezentāciju un video demonstrēšanai pasākumos ar ierobežotu telpu projektoru novietošanai.