Vizuālo prezentāciju sistemas

cover image

Vizuālo prezentāciju sistemas

SIA ”KT Serviss” piedāvā virkni konferenču un lietišķo sanāksmju prezentācijas un interaktīvās komunikāciju risinājumus - projektēšanu, uzstādīšanu un tehnisko atbalstu ekspluatācijas laikā. Mēs piedāvājam audio vizuālās prezentācijas risinājumus uzņēmējdarbības, izglītības, veselības aprūpes un valsts pārvaldes vidē.

Mēs veicam personalizētu vajadzību novērtējumu, lai labāk definētu un precizētu virkni iespējamo risinājumu katram klientam, un nodrošināt vislabāko iespējamo risinājumu ievērojot konkrētu budžetu, kas ne tikai atbilst, bet pārsniedz mūsu klientu vēlmes. Mēs koncentrējamies uz katra klienta vajadzībām, un varam piedāvāt gan papīra tāfeles, vienkāršus biroja klases projektorus un LCD displejus, gan lielformāta augstas izšķirtspējas projekcijas tehnoloģiju, videokonferences un virtuālās klātbūtnes tehnoloģiju, kura ļauj attālinātu līdzdalību pasākumā un arī tālmācību.

Konferenču zāle ir ideju un informācijas apmaiņas un izglītības centrs. Auditorijām ir jābūt aprīkotām ar pareizajiem instrumentiem, lai sasniegtu sanāksmes galveno mērķi - efektīvu komunikāciju un diskusijas. Mēs palīdzēsim jums izveidotu daudzpusīgu konferenču zāli ar integrētu audio, video, displejiem un vadības sistēmu. Konferenču zāli, kura atbilst jūsu īpašajām prasībām - sākot no vienkārša projektora ar mazu ekrānu, un, beidzot,  ar konferenču zāli ar lielformāta augstas izšķirtspējas projekcijas tehnoloģiju, LCD displeju video sienas un virtuālās klātbūtnes tehnoloģiju, kura ļauj attālinātu līdzdalību pasākumā un arī tālmācību. 


Product

Video projektori

KT Serviss īres parkā ir plašs projektoru klāsts, ar kuriem ir iespējams nodrošināt kvalitatīvu attēla projekciju.

Product

Video projekcijas ekrāni

KT Serviss piedāvā Stumpfl AV (Austrija) saliekamos rāmju moduļu un Projecta (Nīderlande) mobilos video projekcijas ekrānus.

Product

LCD videosienas

Pielāgojamas ikviena vajadzībām un vēlmēm. Video siena ir viegli uzstādāma. Paneļa spilgtums ir piemērots lietošanai telpās kā arī ārpus tām.

Product

LCD displeji un monitori

KT Serviss piedāvā dažāda izmēra plazmas, LED un LCD ekrānus konferencēm un semināriem.

Product

Laika atskaites sistēma

Laika atskaites sistēma Soft Countdown palīdz organizēt konferences dalībnieku uzstāšanās laika limitu ievērošanu.

Product

Prezentāciju vadības pultis

Prezentāciju vadības pultis palīdz lektoriem no attāluma kontrolēt un vadīt savu prezentāciju tieši nestrādājot ar datoru.