Balsošanas sistēmas

cover image

Balsošanas sistēmas

Balsosana IVSInteraktīvās balsošanas sistēmas arvien biežāk tiek izmantotas dažādos pasākumos un konferencēs, jo tās palīdz padarīt jūsu prezentācijas interesantākas, iesaistīt tajās auditoriju, veikt aptaujas. Tas palīdz pasīvos klausītājus padarīt par aktīviem un iesaistīt jūsu prezentācijā. Interaktīvās balsošanas sistēmas nodrošina pasākumu organizatoriem iespēju veikt gandrīz visu veidu balsošanu un sniedz ātrus un precīzus balsojuma rezultātus.

KT Serviss izīrē vadošās balsošanas iekārtu ražotāja - IVS (Nīderlande) sistēmu. Tā ir moderna, viegli konfigurējama un lietotājam draudzīga sistēma. Nepieciešamības gadījumā var ātri veikt izmaiņas sistēmas uzstādījumos.

Mūsu tehniķi kopā ar pasūtītāju veic sagatavošanās darbus pirms pasākuma – ja nepieciešams, tiek programmētas balsojuma identifikācijas kartes, sagatavoti jautājumi, saskaņotas balsojuma vizualizācijas iespējas. Pasākuma laikā mūsu tehniķi strādās kopā ar jums un rūpēsies, lai sistēma strādātu nevainojami.

Pasākuma dalībnieki balso ar bezvadu pultīm. Pēc balsojuma beigām sekundes laikā uz ekrāna parādās rezultāti dažādu diagrammu vai grafisku tabulu veidā.

Balsošanas sistēmu var plaši pielietot ne tikai lietišķām sanāksmēm, bet arī dažādiem korporatīviem atpūtas pasākumiem un TV viktorīnām.